Kontakt

DANE OBIEKTU

POKOJE PRZY PLAŻY
Ul. Chopina  40 B, 81-759 Sopot,

Ważne! Wejście do obiektu znajduje się od strony ul. Dąbrowskiego.

DSCF1529 DSCF1532

 

RECEPCJA (rezerwacje, zameldowanie i odbiór kluczy)

Ul. Bohaterów Monte Cassino 50, 81-759 Sopot 
Tel. 58 555 77 77 
Fax. 58 555 77 78 
Kom. 786268968
E-mail: info@sopothotel.pl 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Lokalizacja noclegu

Pokoje przy plaży

Recepcja 

Przyjazd samochodem

Recepcja znajduje się bezpośrednio na deptaku, nie ma więc możliwości bezpośredniego podjazdu. Najbliżej można dojechać do nas do końca ul. Bema. Najbliższy płatny parking znajduje się przy ul. Ogrodowej, usytuowany 5 minut pieszo od obiektu.

Przyjazd koleją

Od stacji PKP do naszego obiektu jest około 10 minut pieszo.Wychodząc z pociągu można wybrać jeden z 2 tuneli prowadzących do centrum:

  • Tunel w kierunku ul. Kościuszki: wychodząc z tunelu na ul. Kościuszki należy skręcić w lewo i iść prosto ul. Kościuszki aż do Kościoła, gdzie zaczyna się  deptak ul. Bohaterów Monte Cassino. Za Kościołem trzeba skręcić w prawo.

  • Tunel  w kierunku ul. Podjazd: wychodząc z tunelu kierujemy się na wprost ul. Kolejową aż do ul. Podjazd, gdzie należy skręcić w prawo, przejść pod tunelem i kierować się cały czas prosto w dół deptaka Monte Cassino.

Będąc już na deptaku trzeba iść w dół w kierunku morza. Należy minąć „Krzywy domek”. Monte Cassino de Luxe znajduje się na wysokości nr 50 ul. Monte Cassino, po prawej stronie deptaka, pomiędzy Restauracją Cafe Ferber a Piekarnią Szydłowski znajduje się wejście.

Samolotem

Z lotniska najłatwiej jest dostać się do nas taksówką lub komunikacją miejską.

  • Taxi - Polecamy zaprzyjaźnioną firmę Taxi Service Sopot, która oferuje stałą stawkę za trasę 60zł. Aby zarezerwować prosimy o kontakt z recepcją bądź bezpośrednio z firmą Taxi Service Sopot pod numerem 19-194 lub 58 550-12-12
  • PKM i SKM - pod lotniskiem znajduje się stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która kursuje do Wrzeszcza. We Wrzeszczu należy przejść na peron Szybkiej Kolei Miejskiej i wsiąść do kolejki jadącej w stronę Gdyni. Wysiąść trzeba na stacji: Sopot, w tym samym miejscu znajduje się stacja PKP. Wskazówki dotyczące dojścia do nas ze stacji opisane są wyżej.
  • Bezpośredni Autobus - Z lotniska co około godzinę kursuje autobus linii 122, którym z Portu Lotniczego można dojechać do przystanku Grand Hotel w Sopocie.